پیام تسلیت حضرت آیت‌الله امامی کاشانی تولیت مدرسه‌عالی شهیدمطهری به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ محسن حبیبی

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۰ اخبار مقام تولیت
تعداد بازدید:۸۱۰
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج شیخ محسن حبیبی تولیت حوزه علمیه آیت‌الله مجتهدی و عضو شورای حوزه‌های علمیه استان تهران روز پنج‌شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸ دار فانی را وداع گفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ محسن حبیبی در سال ۱۳۱۷ در خانواده‌ای مذهبی در تهران دیده به جهان گشود و پس از اتمام دوره متوسطه وارد حوزه علمیه آیت‌الله مجتهدی تهرانی شده تا پایان سطح دروس حوزه در این مدرسه به تحصیل مشغول شد. سپس برای ادامه تحصیلات و شرکت در دروس خارج فقه و اصول از محضر اساتید معزز و آیات عظام: خوانساری، فلسفی، میرزا آقای شیرازی، سیدهاشم حسینی‌تهرانی، سید محمد ضیاءآبادی و ... بهره جست با پایان تحصیلات به تهران بازگشته و در مدرسه علمیه آیت‌الله مجتهدی‌تهرانی و مدرسه‌عالی شهید مطهری به تدریس و تربیت طلاب علوم دینی مشغول شدند و تا امروز به این فعالیت ارزشمند مشغول می‌باشند. پس از ارتحال آیت‌الله مجتهدی تهرانی، بنا به وصیت ایشان حاج محسن حبیبی  به جانشینی ایشان به‌عنوان تولیت مدرسه علمیه مجتهدی مشغول فعالیت شدند.

متن پیام تسلیت حضرت آیت‌الله امامی کاشانی تولیت محترم مدرسه‌عالی شهیدمطهری و امام‌جمعه موقت تهران به شرح ذیل است:

کلید واژه ها: مدرسه‌عالی و دانشگاه شهید مطهری آیت‌الله محسن حبیبی مقام تولیت حضرت آیت‌الله امامی کاشانی تولیت مدرسه‌عالی شهید مطهری امام‌جمعه موقت تهران پیام تسلیت ارتحال