اطلاعیه شماره ۲ - نحوه ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان کارشناسی‌ارشد سال ۹۸

تعداد بازدید:۷۳۶
پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد سال ۱۳۹۸ لازم است قبل از مراجعه حضوری جهت ثبت‌نام از روز شنبه ۲۳ شهریور ۹۸ با مراجعه به سایت گلستان این دانشگاه و مطالعه راهنمای ثبت‌نام نسبت به پذیرش غیرحضوری اقدام نمایید.
اطلاعیه شماره ۲ - نحوه ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان کارشناسی‌ارشد سال ۹۸

پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد سال ۱۳۹۸ لازم است قبل از مراجعه حضوری جهت ثبت‌نام از روز شنبه ۲۳ شهریورماه 13۹۸ با مراجعه به سایت گلستان این دانشگاه و مطالعه راهنمای ثبت‌نام نسبت به پذیرش غیرحضوری اقدام نمایید.

ثبت‌نام حضوری از روز دوشنبه مورخ ۲۵ شهریور 13۹۸ لغایت چهارشنبه ۲۷ شهریور 13۹۸ به شرح زیر از ساعت ۹ الی ۱۶ انجام می‌پذیرد.

1- دوشنبه ۲۵ شهریور 13۹۸ رشته فلسفه و حکمت اسلامی

2- سه‌شنبه ۲۶ شهریور 13۹۸ رشته فقه و حقوق خصوصی

3- چهارشنبه ۲۷ شهریور 13۹۸ رشته فقه و حقوق جزا

مدارک لازم جهت ثبت‌نام حضوری:

1- پرینت پذیرش غیرحضوری

2- اصل و یک برگ تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی (لیسانس) قیدشده باشد.

تبصره ‌۱- پذیرفته‌شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأییدشده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) با محتوی فرم سازمان سنجش را ارائه نمایند.

تبصره ۲- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته (مورخ ۹۸/۴/۱۹ لغایت ۹۸/۴/۲۵) دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ ۹۸/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند، دانشجوی سال آخر شناخته‌شده و لازم است فرم معدل دانشجویان سال آخر مندرج در صفحه ۴۳ دفترچه راهنمای (شماره ۱) یا صفحه ۳۲۳ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ‌۲) را از موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی دریافت و آن را در زمان ثبت‌نام به این دانشگاه ارائه نمایند.

استثناء: آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی سال آخر بوده و به‌عنوان رتبه اول در این آزمون شرکت نموده‌اند، معدل فارغ‌التحصیلی اعلام‌شده آنان از سوی موسسه آموزش عالی محل فارغ‌التحصیلی دوره کارشناسی آنان، لحاظ گردیده و لازم است مطابق بند یک فوق و یا تبصره آن عمل نمایند.

3- اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری فتوکپی از تمام صفحات آن‌ها

4- شش قطعه عکس تمام‌رخ ۴×۳ تهیه‌شده در سال جاری

5- مدرکی که وضعیت نظام‌وظیفه را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی»‌ مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای شماره یک آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ کند (برای برادران).

6- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران و یا رزمندگان پذیرفته‌شده‌اند در زمان ثبت‌نام نیازی به ارائه تائیدیِ سهمیه ثبت‌نامی از سوی ارگان ذی‌ربط ندارند و ملاک تائید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج‌شده در فایل قبولی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی می‌باشد.

7-  اصل گواهی تأییدشده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) برای آن دسته از داوطلبانی که با توجه به مفاد آیین‌نامه پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان به شماره ۷۷۸۹۷/۲۱ مورخ ۹۳/۵/۵ شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با امتیاز رتبه اول پذیرفته‌شده‌اند.

 تذکر مهم:

1- حضور شخص پذیرفته‌شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخ‌های اعلام‌شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

 

کلید واژه ها: مدرسه‌عالی و دانشگاه شهیدمطهری معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی‌ارشد سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ راهنمای پذیرش ثبت نام غیرحضوری